SİZDEN GELENLER

Lütfen neden keçi sütü ve %100 keçi sütü ürünlerini tercih ettiğinizi; Baltalı Gıda ile nasıl tanıştığınızı bize yazın…

Konu: Keçi Sütü

Merhabalar Funda Hanım;

Çorlu Migrosta tesadüffen rafta cam şişede keçi sütünüzü gördüm ve 3 yaşındaki oğlumun baş içeçeği oldu. Bu ürünü bizlere sağladığınız için çok teşekkür ederim. Cam şişede oluşu çok güzel, lütfen kalite çizginizi bozmadan devam edin çoçuklarımız için.

Başarılar diliyorum.

Konu: Gurur

Öncelikle Ege bölgesinde böyle bir olayı gerçekleştirdiğiniz ve halkımıza katkı sağladığınız için siz Sayın Baltalı’ya şükranlarımı sunmak isterim.

Biz yıllardır Tire deki …….. bilirdik. Bugün itibari ile internetten varlığınzı görmüş bulunmaktayım ve de gurur duymaktayım. Ürünlerinizi en kısa sürede deneyeceğimi bilmenizi isterim hanımefendi.

Saygılar…

Söke Vergi Dairesi

Konu: Teşekkür

Kızımız 9 aylık. 2 aylık iken inek sütü alerjisi tespit edildi, 6 aylık olduğunda ek gıdalarda geçişte peynir yoğurt ihtiyacını nasıl sağlayacağız diye düşünürken raflarda keçi labne yi görünce altın bulmuş kadar sevindiğimi hatırlıyorum.

Sonrasında yoğurt yapma için keçi sütünü gördüm, sevincim kat ve kat arttı. Kızımız ve sizin sayenizde geç de olsa damak tadımıza uygun ve sağlıklı ürünleri yemeye başladık.

Emeklerinize ve ellerinize sağlık.

Konu: Süt satışı

Merhaba.

Ben Sivas’tan yazıyorum.

Burada Migros’ta peynirlerinizi buldum ve çok memnun kaldım. Ekim ayında İstanbul seyahatimde de sütünüzün tadına bakma fırsatım oldu.

Eşimin inek sütüne intoleransı var bu nedenle keçi sütü kullanmamız gerekiyor. Bildiğiniz üzere keçi sütü adıyla piyasada inek sütü satılmakta.

Adınıza ve tadınıza güveniyoruz ve doğrudan keçi sütünüzü Sivas’ta bulmak istiyoruz. Lütfen burada da süt satışına başlayın, dört gözle görmek istiyoruz raflarda BALTALI’yı.

Konu: Tebrik

Selam Funda Özer Baltalı hanım ve değerli çalışanları. Sizleri tebrik ediyorum bu çalışmalarınızdan dolayı. Türkiyemizin sizin gibi yatırımcı ve girişimci insanlara çok ihtiyacı var. Bende yapıyorum bu işi ama çok küçük çaplı olarak büyümek içinde sizi örnek alıyorum iş ve sağlık hayatınızda başarılar, saygılarımı sunuyorum.

Konu: Kefir

Ürünlerinizi severek tüketiyoruz.Özellikle çölyak olan yeğenim için çok faydalı olduğunu düşünüyoruz.Ve sizden en kısa zamanda keçi sütünden kefir üretmenizi bekliyoruz.

Sevgiler

Konu: Merhaba

Sayin Funda Ozer Baltali

Merhaba,

Öncelikle baltalı’yı ilk tanıyanlardan olmam dolayısıyla duydugum mutluluğu sizlerle paylaşmak isterim.. Bir İzmirli olarak Baltalı’nın İzmir’imizden doğmuş olması da ayrı bir mutluluk nedenidir benim için.. İnek sütü alerjim olmasından dolayı yanımdan ayırmadığım, gittiğim restaurantlara bile yanımda götürerek servis ettirdiğim baltalı peynirlerim artık her yerde..

İstanbul’un en özel lezzet duraklarında.. Yanımda peynirlerimi taşıdığımı gören restaurant sahiplerinin meraklıyla önerdiğim peynirleri, özellikle baltalı büş’ü, su anda İstanbul’un sayılı restaurantlarından olan Mangerie, Delicatessen ve markanızı önerdiğim 11 Leblon…… Vb

Kendi kullandıkları markalarla değiştirmiş ve çok memnun kalmışlardır.. benim icin çok özel olan Baltalı’nın artık bir çok kisi, bir çok restaurant.. Vs tarafından İstanbul’da da tanınmasında benim de bir rolüm olmasından ötürü duyduğum mutluluğu sizlerle paylaşmak istedim..

Sevgilerimle..

Konu: Tebrik

Funda hanım iyi günler, sektörünüzde yatırımı bulunan, İzmir Çeşme’de keçi çiftliği olan bir kişi olarak bu zor sektörde ve üreticinin bu kadar istismar edildiği günümüz piyasasında cesaretinizi tebrik ediyorum.

Geçen akşam Alkent makrocenterde pastörize şişe sütlerinizi görünce nasıl memnun olduğumu bilemezsiniz büyük bir boşluğu doldurdunuz ve sanki kendi malım satılıyorcasına UHT süt alanlara sizin ürünleri tavsiye etmeye başladım. Gözlemlediğim kadarıyla belki ilk günler sıkıntı olabilir ancak bu iş piyasada bir oturduğu zaman mal yetiştiremeyeceksiniz göreceksiniz.

İnsanımız keçi sütünü yeni tanımaya basladı, belkide daha bu işin yüzde 1 lik kısmını bile üretemiyoruz. Keçi ürünlerinin değeri anlaşıldıkça emeklerimizin boşa gitmediğini inşaallah göreceğiz. Ancak burada uht süt ve pastörize süt arasındaki farkı da bilgi amacıyla anlatsak iyi olacak sanırım.

Başarılarınızın devamını diliyorum,

Saygılarımla.

Konu: Keçi Lor Peyniri

Bu lezzette ve bu kadar düşük yağ oranında, ve yüksek proteinli bir lor ürettiğiniz için tebrik ediyorum. Diyet yapanlar ve sporcular için ideal.

Başarılarınızın devamını dilerim.

Konu: BAŞARINIZ

BEN AKSARAY DA 32 YAŞINDA BİR EDEBİYAT ÖĞRETMENİYİM.

DÜN TARIM TÜRK TV DE SİZİ İZLEDİM, ÇİFTLİĞİNİZİ, MANDIRANIZI VS HEPSİNİ İZLEDİM.

AÇIKÇASI HAYRAN KALDIM. BEN BABAMI 4 YIL ÖNCE AKCİĞER KANSERİNDEN KAYBETTİM VE BABAM BESİCİLİK YAPARDI, VEFAT ETTİĞİNDE 69 YAŞINDA İDİ VE HAYVANCILIK İŞİNE 10 YAŞINDA BAŞLADIĞINI ANLATIRDI, AKSARAYDA TANINAN İLK HAYVANCILARDAN BİRİYDİ.

BABAM SİZİN ÇİFTLİK GİBİ BİR ÇİFTLİK KURMAYI ÇOK İSTEMİŞTİ FAKAT ÖMRÜ BUNA VEFA ETMEDİ. 2,5 DEKARLIK BİR ARSADA MÜTEVAZİ BİR ÇİFTLİK KURDU ÖLMEDEN 10 YIL ÖNCE. ŞU AN O ÇİFTLİĞİ KÜÇÜK KARDEŞİM İŞLETİYOR , KOYUNCULUK YAPIYOR.

FUNDA HANIM BU MAİLİ SIRF BAŞARINIZI KUTLAMAK SİZİ TEBRİK ETMEK İÇİN ATTIM, ZİRA BU İŞ BİZE ÇOK UZAK DEĞİL ,BABA MESLEĞİ.

HER ŞEYİYLE MÜKEMMEL BİR İŞ BAŞARMIŞSINIZ.

TEBRİKLER BAŞARILAR…